ПРОГРАМА 2011

/20.01 – 17.02.2011г./

Дом на киното – Евро синема – Червената къща – Dada Cultural Bar



 

20.01 /чт./ - 19.00ч. - Светлина в мъглата - A Light in the Fog, 72’ – Дом на киното

21.01 /пт./ - 19.00ч. – Два езика и един куфар – On the Way to School, 81’ – Евро синема

21.01 /пт./ - 20.30ч. - Полумесец - Half Moon, 107’ – Дом на киното

22.01 /сб./ - 18.30ч. - Солта на морето - Salt of This Sea, 109’ – Евро синема

22.01 /сб./ - 20.30ч. - Светлина в мъглата - A Light in the Fog, 72’ – Евро синема

23.01 /нд./ - 15.00ч. - Вкусът на черешата - Taste of Cherry, 95’ – Дом на киното

23.01 /нд./ - 17.00ч. – Сватбата на Рана - Rana’s Wedding, 90’ – Евро синема

23.01 /нд./ - 19.30ч. - Късометражна програма „Кино Изток” - Dada Cultural Bar

24.01 /пн./ - 19.00ч. – Дългото пътешествие  - Le Grand Voyage, 108’ – Евро синема

25.01 /вт./ - 19.00ч. - Нарове и смирна - Pomegranates and Myrhh, 95’ – Дом на киното

25.01 /вт./ - 19.30ч. - Два езика и един куфар – On the Way to School, 81’ - Червената къща

26.01 /ср./ - 19.00ч. – Близо до небето - God Is Near, 85’ – Евро синема

27.01 /чт./ - 19.00ч. – Ламариненият остров - Iron Island, 90’ – Евро синема

 



28.01 /пт./ - 19.00ч. – Вкусът на черешата - Taste of Cherry, 95’ – Евро синема

29.01 /сб./ - 18.30ч. - Полумесец - Half Moon, 107’ – Евро синема

29.01 /сб./ - 20.30ч. - Дългото пътешествие  - Le Grand Voyage, 108’ – Евро синема

30.01 /нд./ - 15.00ч. - Амрика – Amreeka, 96’ – Дом на киното

30.01 /нд./ - 17.00ч. - Нарове и смирна - Pomegranates and Myrhh, 95’ – Евро синема

30.01 /нд./ - 19.30ч. - Късометражна програма „Кино Изток” - Dada Cultural Bar

31.01 /пн./ - 19.00ч. - Ламариненият остров - Iron Island, 90’ – Евро синема

31.01 /пн./ - 19.30ч. - Светлина в мъглата - A Light in the Fog, 72’ - Червената къща

01.02 /вт./ - 19.00ч. - Раджа – Raja, 112’ – Дом на киното

02.02 /ср./ - 19.00ч. - Два езика и един куфар – On the Way to School, 81’ – Евро синема

03.02 /чт./ - 18.00ч. - Сватбата на Рана - Rana’s Wedding, 90’ – Червената къща

03.02 /чт./ - 20.00ч. - Солта на морето - Salt of This Sea, 109’ – Червената къща

03.02 /чт./ - 19.00ч. - Празник всеки ден - Every Day is a Holiday, 80’ – Евро синема

 



04.02 /пт./ - 20.30ч. - Празникът на огъня - Fireworks Wednesday, 102 – Дом на киното

05.02 /сб./ - 18.30ч. - Амрика – Amreeka, 96’ – Евро синема

05.02 /сб./ - 20.30ч. - Празник всеки ден - Every Day is a Holiday, 80’ – Евро синема

06.02 /нд./ - 15.00ч. - Историята на Ели - About Elly, 119’ – Дом на киното

06.02 /нд./ - 17.00ч. - Раджа – Raja, 112’ – Евро синема

06.02 /нд./ - 19.30ч. - Късометражна програма „Кино Изток” - Dada Cultural Bar

07.02 /пн./ - 19.00ч. - Близо до небето - God Is Near, 85’ – Евро синема

08.02 /вт./ - 19.00ч. - Капитан Абу Раид - Captain Abu Raed, 102’ – Дом на киното

09.02 /ср./ - 19.00ч. - Солта на морето - Salt of This Sea, 109’ – Евро синема

10.02 /чт./ - 18.00ч. - Врата към слънцето 1 - The Gate of Sun 1 – Червената къща

10.02 /чт./ - 20.00ч. - Врата към слънцето 2- The Gate of Sun 2 – Червената къща

10.02 /чт./ - 19.00ч. - Сватбата на Рана - Rana’s Wedding , 90’ – Евро синема

 



11.02 /пт./ - 20.30ч. – Късометражна програма „Кино Изток” – Дом на киното

12.02 /сб./ - 18.30ч. - Врата към слънцето 1 - The Gate of Sun 1 – Евро синема

12.02 /сб./ - 20.30ч. - Празникът на огъня - Fireworks Wednesday, 102’ – Евро синема

13.02 /нд./ - 15.00ч. - Мустафа – Mustafa, 110’ – Дом на киното

13.02 /нд./ - 17.00ч. - Врата към слънцето 2 - The Gate of Sun 2 – Евро синема

13.02 /нд./ - 19.30ч. - Късометражна програма „Кино Изток” - Dada Cultural Bar

 14.02 /пн./ - 19.00ч. - Историята на Ели - About Elly, 119’ – Евро синема

15.02 /вт./ - 19.00ч. - Ширин – Shirin, 92’ – Дом на киното

16.02 /ср./ - 19.00ч. - Капитан Абу Раид - Captain Abu Raed, 102’ – Евро синема

17.02 /чт./ - 18.00ч. – Мустафа – Mustafa, 110’ – Червената къща

17.02 /чт./ - 20.00ч. - Нарове и смирна - Pomegranates and Myrhh, 95’ – Червената къща

17.02 /чт./ - 20.30ч. - Нероденият плод - The Sleeping Child, 110’ – Дом на киното

 

18.02 /пт./ - 19.00ч. - Амрика – Amreeka, 96’ – Евро синема

19.02 /сб./ - 18.30ч. - Мустафа – Mustafa, 110’ – Евро синема

19.02 /сб./ - 20.30ч. - Нероденият плод - The Sleeping Child, 110’ – Евро синема

20.02 /нд./ - 17.00ч. - Ширин – Shirin, 92’ – Евро синема


Цена на билетите:

Дом на киното - 6лв./ 4лв. за учащи и пенсионери

Абонамент за 10 прожекции в "Дом на киното" - 40лв./ 30лв. за учащи и пенсионери


Евро синема - 6лв.

Червената къща - 6лв./ 4лв. за учащи и пенсионери

Dada Cultural Bar - 5лв.